O nas

NASZE WYPIEKI TWORZYMY Z PASJĄ, ABY ODDAĆ CHWILI TO, CO NAJLEPSZE.

Wiele momentów w Twoim życiu wymaga upamiętnienia. My nie zapominamy jednak o tych zupełnie zwykłych. W końcu od tego, co zwykłe, dzieli Cię jedynie wisienka na pysznym, domowym torcie.

CO ROBIMY?

Zależy nam nie tylko na tym, by dostarczać Ci najlepszej jakości słodycze, ale przede wszystkim na zaznajomieniu Cię z tym błogim uczuciem, który mogą dać Ci nasze domowe wypieki. Przyjemność nie powinna mieć dnia, ani godziny. Powinna pojawiać się nieoczekiwana i gwarantować równie nieoczekiwane doznania smakowe. Wyobraź sobie to, co chciałbyś poczuć. Zawrzemy to w naszych wypiekach.

Każdy ma swoje słodkie marzenia. My jesteśmy po to, by je spełniać.

Najlepsze składniki
Miłość
i pasja
Wiedza i ekspertyza
Cudowne opakowanie
Niesamowite receptury
Dostawa
do domu

NASZE PODEJŚCIE

Znamy swoje produkty. Wiemy, jak je łączyć, by uzyskać zaskakujące smaki. W naszej kuchni królują świeże produkty, bez których tworzenie świeżych i oryginalnych smaków byłoby niemożliwe. Nasze cukiernictwo charakteryzuje połączenie profesjonalizmu z dziecinną ciekawością nieznanego,  tradycji z nowoczesnością.

To, co czyni nas wyjątkowym na rynku, jest domowy smak, gwarantowany przez własnoręcznie przygotowywane budynie, masy i kremy, a także dobierane z ogromną pieczołowitością świeże składniki od lokalnych dostawców.

Spełniamy oczekiwania klientów nie tylko doskonałymi wyrobami, ale również podejściem do obsługi klienta. Możesz zamówić nasze wypieki do domu i tak po prostu – oddać się przyjemności.

PASJA

Cukiernictwo ma dla nas w sobie coś z pracy alchemika. Tworzenie oryginalnych receptur, mieszanie prawdziwie świeżych i ręcznie przygotowywanych produktów, czy wreszcie poznawanie tego, co tradycyjne, jest dla nas nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Naszymi produktami chcemy przypomnieć o tym, że jedzenie jest jedną z najwspanialszych przyjemności. A jedzenie słodyczy to nawet trochę więcej. Szczególnie, gdy mogą przypomnieć smak, który został gdzieś utracony w dzisiejszym cukiernictwie – smak domowy, który będzie Ci przypominać o cudach, które pamiętasz z dzieciństwa.

Możesz nam zaufać. W końcu uprawiamy najsłodszy zawód świata.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Zamówienia telefoniczne

+48 504 974 637
Zadzwoń

 ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE